Home CODZIENNIE WIOSNA CZEŚĆ!

WIOSNA CZEŚĆ!

2017-03-21 2 komentarze

Ze słowami to bywa różnie. Warto je w kieszeni chować czasami. Może zamiast takiego zwykłego „kocham” to przytulić jest ładniej. I powiedzieć rano, że „chodź, śniadanie już na stole stygnie” albo, że „to ja dziś pranie powieszę, a Ty siedź. Albo nawet połóż się na chwilę. Odpocznij.” A zamiast mówić, że „zadzwonię innym razem” to siadaj na rower i gnaj, i pędź, żeby nie przez ten telefon krzyczeć, czy śmiać się. Może płakać czasami. A jak Ty w drzwiach staniesz to przecież te łzy będzie Ci można osobiście powycierać.  A po drodze kup kwiaty, bo wiosna idzie i nie pisz w mailach, że niedługo się spotkamy, tylko przynieś mi je.  Wyciągnij na spacer i pokaż, że dziś przecież słońce świeci już nieco inaczej. Niż wczoraj. Wiosna! Cześć!

Puzzle- Mudppupy

Mata- EZPZ

Ubranka, które świetnie nadają się na piżamkę i bieganie po domu, po dworze- VERSATIL-E

 

 

 

 

2 komentarze

You may also like

2 komentarze

Iwona 2017-04-03 at 12:26 pm

Wchodzę tu dość rzadko, bo czasu mało na co dzień. Ale gdy już wejdę, to oderwać się nie mogę od zaległych postów, od tych zdjęć magicznych, pełnych ciepła. Od tych słów trafiających w sedno. Kobieto Piękna, mam wrażenie że masz najbardziej kobiece serce ze wszystkich mi poznanych. Pisz często, bo jesteś jak ta nieistniejąca przyjaciółka, która wytuli gdy źle i zawsze przypomni co w życiu najważniejsze 🙂

Reply
Angela 2017-04-03 at 6:16 pm

Dziękuję! Bardzo mi miło. I wiesz to pisanie i mi jest bardzo potrzebne. Bo tak w codziennosci matczynej czasami brakuje sił na wszystko, a tak, jak wiem, że mam dla kogo pisać to zawsze robię to z ogromnym zapałem!

Reply

Leave a Comment