Home CODZIENNIE STASHKI.PL FOR LENLEO BOW

STASHKI.PL FOR LENLEO BOW

2016-09-04 3 komentarze

Lubię jesień. Za smak herbaty. Wypijanej szybko, póki jeszcze w usta lekko parzy. I smak jabłek do słoików upychanych kocham. Lubię jesień za jej głos. Pod nogami szelest liści gniecionych. i nieśmiało wyciągnięte z szuflady rękawiczki. Co potem w nich kawę gorącą na spacerze wypiję. Lubię jesień za wygniecione pod czapką włosy i krem do rąk w kieszeni. Balsam do ust zawsze gdzieś w torebce pilnie szukany i chusteczki. Lubię jesień za jej zapach. Kiedy lato odchodzi ziemia pachnie inaczej. I drzewa pachną inaczej. I ten zapach pamiętać zawsze będę dobrze.

Pamiętam liście, które nosił wiatr tuż pod moimi nogami. Ledwo wtedy szłam, ale byłam dumna. Ptaki wtedy jakoś przestawały już tańczyć na drzewach, raczej odpoczywały. Przed lotem. Dzień był jeszcze ciepły. Noce tylko przypominały, że za chwilę kurtki ciepłe z szafy wyciągnąć będzie trzeba i sandały do pudła schować. Na piątą półę, w kartonowe pudło. „lato” na nim napisałam kiedyś. Latem urodziłam Syna, późnym, co jak ze szpitala wychodziliśmy już pachniało inaczej. Tą ziemią jesienną, liśćmi walczącymi o ostatnią zieleń i kawą. Ciepłą. Na spacerze wypijaną.

nikon d7505

A całkiem niedawno mogłam uczestniczyć w powstaniu czegoś wyjątkowego. Tak bardzo jak ten czas dwa lata temu. Dlatego motyw jest troszkę jesienny. delikatny. i nazywa się „Antonina”, bo to dwa dla mnie największe szczęścia. I zawsze ze sobą połączone!

Razem z Marcelą z Lenleobow stworzyłyśmy przepiękną kokardkę z materiału Liberty of London, która dla mnie będzie miała zawsze duże znaczenie i zapewne też upchnę ją w jedno z moich pudeł ze skarbami, kiedy tylko Antosia z niej wyrośnie. Bo stworzona późnym latem, dla mojej małej wczesnej wiosny.

Kokardki będą dostępne już od jutra na stronie Lenleobow. Mam ogromną nadzieję, że przypadnie Ci do gustu! I może też kiedyś schowasz ją w pudło z pamiątkami.

DSC_0377DSC_0083 DSC_0126 DSC_0147 DSC_0160 DSC_0349 DSC_0353 DSC_0403 nikon d7503 nikon d7504

DSC_0137 DSC_0395 DSC_0084

3 komentarze

You may also like

3 komentarze

Oli 2016-09-04 at 6:20 pm

Czytanie Twoich postów jest jak miód na serce w złej chwili. Posty są ciepłe, czytam i czuje zapach jesieni i jabłek. Piękne to wszystko.Oby tak dalej.

Reply
Angela 2016-09-04 at 6:23 pm

Bardzo dziękuję!

Reply
Lenleobow 2016-09-04 at 7:45 pm

Zgadzam się z poprzedniczką. Twoje posty poprawiają humor, prowadzą do innego świata, zaczytam się za każdym razem. 🙂

Reply

Leave a Comment