Home CODZIENNIE SPÓJRZ NA MAMĘ

SPÓJRZ NA MAMĘ

2017-05-18 2 komentarze

Kiedy spojrzysz na mnie, kiedy nikt nie patrzy, tak ukradkiem, to zobaczysz. Oczy wczorajsze. Sny sprzed miesiąca i ostatni łyk kawy. Kiedy spojrzysz na mnie, tak ukradkiem, kiedy myślę, że już nikt nie patrzy to zobaczysz. Jak wierzę, że gdy jaskółka tak z niska patrzy, to parasol chwytam w rękę. Chociaż jeszcze lat wstecz parę mokłam z dumą i uśmiechem. Albo boso w tym upale wracałam po zalanych deszczem chodnikach. Kiedy już nikt nie patrzy, a Ty zerkniesz jednak ukradkiem, zobaczysz jak do snu utulam i noszę i głaszczę. Jak po plecach stukam. Bo kaszle. A kolano jak rozbije to całusy rozdaje. Wierzy, że lepsze to niż plaster. Kiedy spojrzysz na mnie, kiedy nikt nie patrzy, to zobaczysz. Śrubki posegregowane, bo skręcam rowerek. Skręcam wóz strażacki i bułki piekę. W nocy, tuż po dwunastej. Bo takie rano smakują im najlepiej. Kiedy spojrzysz na mnie tak po cichu, ukradkiem, to zobaczysz jak codziennie walczę o matkę, o babcie, o siostrę. O siebie. O kobietę. Żeby zaraz po tym, jak skręcę rowerek móc w spokoju usiąść i przeczytać gazetę. Że za chwilę dzień Mamy. Taki dzień dla siebie.

Że Dzień Mamy idzie to pewnie każda z nas pamięta. ale żeby jeszcze móc nie zapomnieć, że Dzień Mamy to nasz dzień. Zróbmy coś dla siebie! chociaż zamknijmy się w łazience i przez pięć minut udawajmy, że jesteśmy zupełnie same w domu.

Ten post, to przede wszystkim ja. Taka, jaką siebie lubię. W moich ulubionych butach, rozpuszczonych włosach i czerwoną pomadką. Do tego posta wybrałam to, co chciałabym Ci pokazać. To, co uwielbiam! Jako kobieta. Tak zwyczajnie materialnie.

BUTY- Anniel

TUNIKA- Numero 74

SUKIENKI- Kids On The Moon

BRANSOLETKA- Wishbone

SERUM NAWILŻAJĄCE- Iossi

TORBA- House Doctor

EKSPRES PRZELEWOWY- Makutra

 

 

 

 

2 komentarze

You may also like

2 komentarze

Bianka 2017-05-18 at 9:52 pm

Przepiękny tekst, wysłałam go mojej Mamie <3 Jeszcze napisz proszę skąd sweter z pierwszych zdjeć bo ten mnie akurat najbardziej interesuje 😉

Reply
Angela 2017-05-18 at 10:43 pm

Dziękuje bardzo! Sweter to Zara,ale chyba z zeszłej zimowej kolekcji.

Reply

Leave a Comment