Home CODZIENNIE PREZENTY PREZENTY

PREZENTY PREZENTY

2017-12-10 1 comment

Moj mąż dziś pojechał ze Stachem do kina. Grali akurat Strażaka Sama. Radość ogromna. A potem zadzwonił do mnie i mówi, że przez te dwa dni zdążył nabrać niechęci do naszego miasta. Bo wszędzie tłum i gwar i ludzie nerwowi. I ten świąteczny czas biegnie coraz szybciej i czasami się człowiek zapomni, że zamiast trąbić w kolejce po bilet na parking, to może lepiej się uśmiechnąć. Opuścić szybę w samochodzie i pożyczyć sobie wszystkiego dobrego. Taki to powinien być ten czas.

A żeby w kolejkach nie stać, jak się jest nerwusem, to całe szczęście są internetowe sklepy.

Ja Wam mogę zaproponować takie prezenty, co na pewno się u mnie sprawdziły. Nie jeden z nich jest i mnie od zeszłorocznych świąt. I wiem, że byl strzałem w 10!

Zaczynając-  MAILEG. No ja je uwielbiam. Mają tą swoją magię i koniec. Stoją na pólkach moich dzieci, ale tylko podczas zdjęć. na co dzień mieszkają w drewnianym ikeowym domku. Jeżdżą na basen i latają rakietami.

KSIĄŻKI to moja miłość i na szczęście moje dzieci też czują podobnie. Te z wydawnictwa Dwie Siostry są po prostu przepiękne.

JANOD testuję od ponad dwóch lat. Lubię te zabawki. Moje dziaciaki bawią się nimi często, Chyba nawet codziennie. Kolejka ciągle jest rozkładana w innej konfiguracji, żeby zabierać je w co rusz to inną stronę świata. Ten składany DINOZAUR służy też Stachowi jako statek. Nie pytaj jak? Ja tego nie wiem. Ale jego wyobraźnia jest przepiękna. Nasza RAKIETA jest już naprawdę moco „po przejściach”, ale to znaczy tylko tyle, że jest w rękach moich dzieciaków często. APARAT… tutaj jakoś aż mnie w gardle ściska. Kiedy ubraliśmy choinkę Staś powiedział „możesz pożyczyć mój aparat, jeśli Twój się rozładował”. Chodzi z tym aparatem i robi zdjęcia. I wiem, że po mnie to ma. Po mnie. No i WARSZTAT. Jest z nami od niedawna. Ale sprawił Im ogromną radość!

PUZZLE to chyba zawsze dobry prezent. Przynajmniej dla trzylatka i więcej. My mamy szafkę pełną MUDPUPPY i z nich jestem bardzo zadowolona. Są piękne, nic się z nimi nie dzieje. A jedne nawet świecą w ciemności!

 

 

1 comment

You may also like

1 comment

Szwalnia Snów - kokon dla niemowlaka 2017-12-15 at 9:15 am

Prezenty, prezenty prezenty! Świętą to czas kiedy nie powinno ich pod choinką brakować 😀 Pozdrawiamy serdecznie i życzymy Wesołych Świąt – Senna-Sówka

Reply

Leave a Comment