Home CODZIENNIE BOBLES- CZYLI TROCHĘ O ROZWOJU DZIECKA

BOBLES- CZYLI TROCHĘ O ROZWOJU DZIECKA

2017-01-31 0 comment

Tak szczerze, to najbardziej nie lubię pisać postów „pod produkt”, dlatego zwlekam i czekam, aż owy produkt naprawdę zasłuży na swoje 5 minut! A mam nadzieję, że i na długo dłużej. Mowa o bObles– zabawki, które wspomagają u dzieci motorykę. I zdaję sobie sprawę, że kiedyś za górami i lasami, w czasach zimnej wody w kranach nasze babcie, mamy, ciocie nie miały wynalazków i sobie radziły. Ale my dziś mamy i też radzimy sobie z nimi świetnie! A jeszcze! Moja babcia, co to właśnie urodziła się w czasach okrutnej wojny, dziś każdego dnia komentuje moje zdjęcia na Instagramie! Bo wynalazki są dla ludzi! Wszystkich.

A teraz do tematu- testowałam bObles tak długo, aż byłam pewna, że to fajny, rozwojowy produkt. To przede wszystkim zabawki, które pokażą nam jak bardzo kreatywne potrafią być nasze dzieci. Bo ile zabaw można wymyślić z jednym kanciastym krokodylem lub dziwną, półokrągłą kurką? Dużo!

Pan krokodyl jest schodami. Pomoże naszemu dziecku opanować wchodzenie, wspinanie się. Spadać dziecko też musi! Nie łapmy go za każdym razem za rękę (próbując mu ją urwać) czy za kołnierz. Krokodyl może służyć do skoków w dal, na kanapę czy po prostu w ramiona Taty. Taty, bo Mama codziennie i tak za dużo dźwiga! Na gładkiej powierzchni Pana Krokodyla maluch może się położyć i poćwiczyć plecy. Krokodyl to też dobra alternatywa dla mniej bezpiecznych taborecików- chociaż wizualnie ja je uwielbiam! Może być stopniem do umywalki, czy szuflady (ze słodyczami). U nas ostatnio sprawdza się jako zjeżdżalnia dla samochodów i domek dla myszy.

Pani Kura natomiast to wcale nie taka spokojna  kurka nioska. Ma też dużo ciekawych zastosowań. Na przykład- ćwiczenia równowagi. Na dzieci, ale też dla dorosłych. To naprawdę świetne ćwiczenie.  Jest dobrym treningiem dla kręgosłupa, świetną pomocą przy pierwszych próbach podnoszenia głowy, czy unoszeniu się na rękach. Jest też oczywiście okupowana przez samochody.

bObles po długim zastosowaniu u nas polecam. Bo może wizualnie mi nie przypadły do gustu, to są bardzo praktyczne i ciekawe dla naszych dzieci. W ofercie jest ich więcej- jest świetny słoń, na którego punkcie oszalałam! Marzy mi się! i smakowity Donut!  A łącząc te zabawki ze sobą możemy zrobić dzieciakom świetny tor przeszkód!

bObles kupicie TU

 

 

0 comment

You may also like

Leave a Comment